Loading…
Ish-gruaja e Blerim Xhemajlit provokon përsëri
  • 05/11/2018 | 21:07

Ish-gruaja e Blerim Xhemajlit provokon përsëri

Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e futbollistit Blerim Xhemailit shpesh ka qenë temë e mediave rozë.


Madje deklaratat kundër bashkëshortit të saj, patën bërë bujë mediatike në Itali.

Por, Erjona megjithatë në krahë të futbollistit ka fituar edhe famë, kjo e bën që ajo të jetë tejet e ndjekur në rrjete sociale.

Së fundmi modelja shfaqet tejet seksi në bikini, teksa ka treguar që është duke u relaksuar dhe po shijon diellin në një nga ishujt e Islandës./indeks

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë