Loading…

Ish-gruaja e Majkut tërbon fansat me fotot e fundit ku shfaqet e zhveshur

  • 18/08/2019 | 20:48

Ish-gruaja e Majkut tërbon fansat me fotot e fundit ku shfaqet e zhveshur

Majlinda Zeka, e cila u bë e njohur nga lidhja e saj me reperin Majk dy vjet më parë, është kthyer në një nga femrat shumë të pëlqyera në Instagram.

Ajo numëron më shumë se 100 mijë ndjekës në rrjetin social Instagram, ndërsa muajve të verës ajo ka postuar fotografi shumë seksi.

Plazhet ishin vendet më të frekuentuara këtë verë.

Nëna e djalit dy vjeç, Roanit, u ka treguar të gjithëve se sa në formë është.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MR⚜ (@majlindazeka1) on

 

View this post on Instagram

 

Smell the sea and feel the sky,let your soul and spirit fly🌼 #summertime

A post shared by MR⚜ (@majlindazeka1) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë