Loading…

Ish-i dashuri ‘e godet’ rëndë Dua Lipën pas ndarjes: Shikoni çfarë thotë

  • 14/07/2019 | 13:21

Ish-i dashuri ‘e godet’ rëndë Dua Lipën pas ndarjes: Shikoni çfarë thotë

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa muajin qershor i dha fund  lidhjes së saj me Isaac Carew. Ky i fundit thotë se paraja siç duket është gjithçka, transmeton Gazeta Metro.


Ai së fundmi në  tëitter ka bërë një postim me të cilin ka ngjallur reagime.

“Supozoj se fama dhe paraja janë faktor të mëdhenj“, ka shkruar Isaac në Twitter.

Vetëm pak javë pasi ajo u nda nga Isaac Carew,  Dua ka filluar një lidhje të re me Anwar Hadid.

Duket se Carew ndarjen e ka përjetuar rëndë dhe këtë mundohet ta tregojë me anë të postimeve të bëra në rrjetet sociale./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë