Loading…

Ish-komandanti i UÇK’së, Adem Shehu aderon në partinë e Pacollit

  • 29/05/2017 | 15:00

Ish-komandanti i UÇK’së, Adem Shehu aderon në partinë e Pacollit

Aleancës Kosova e Re, sot i është bashkuar ish komandaniti i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës Adem Shehu, i cili nga sot do të jetë pjesë e strukturave të AKR-së.


Ai tha se vendimi për t’iu bashkuar Aleancës Kosova e Re, ka ardhur si rezultat i punës së dinjitetshme të Presidentit të AKR-së Behgjet Pacolli.

“Jemi ne ata që kemi nevojë për njerëz si presidenti Behgjet Pacolli, jo vetëm ne, por e gjithë Kosova” ka thënë ai.

Ish Komandantin e UÇK-së e priti Shefi i shtabit zgjedhor të AKR-së Rrahim Pacolli, i cili  duke i uruar mirëserdhje Shehut, tha njerëzit e devotshëm janë gjithmonë të mirëseardhur në familjen e madhe të AKR-së . /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë