Loading…

Ish konkurrenti i ‘Përputhen’ bëhet baba

  • 26/09/2021 | 21:50

Ish konkurrenti i ‘Përputhen’ bëhet baba

Nëse e mbani mend, Lulzim Jashari ishte një ndër meshkujt pjesëmarrës të sezonit të parë të “Për’puthen”, i cili më pas u pa dhe në një format të ngjashëm në Kosovë, në “It’s my love”.


Më herët, ish-konkurrenti ka plasur ‘’bombën’’ duke zbuluar se prej 2 vitesh është në lidhje dashurie dhe prej muajsh ishin në pritje të fëmijës së parë.

Ky lajm u bë i ditur në emsionin “n’Kosovë show”, ku bashkëshortja e tij u fut në studio dhe surprizoi të gjithë publikun mbarë.

Ajo që mori më së shumti vëmendje ishte deklarata e tij se produksioni ishte në dijeni se ai ishte në lidhje e më pas edhe i martuar.

Pritjes i ka ardhur fundi dhe në familja e Lulzimit është shtuar me një bebushe.

Këtë lajm e ka bërë të ditur vetë ai përmes një postimi në “Instagram”.

“Mirë se erdhe në jetë qika jem”, shkruan ai krahas fotos me vogëlushen e sapolindur.

Kujtojmë se Lulzimi lançoi këngën e tij të parë para disa kohësh. Ai njoftoi ndjekësit në Instagram për projektin e tij të ri, i cili titullohet “Filma” dhe vjen në bashkëpunim me Huggo.

Të shumtë janë ata persona që janë habitur nga projekti i ri i Lulzimit në muzikë, teksa i kanë shkruar se ai s’ka zë për t’u bërë këngëtar. Mirëpo, meqë u fut në “Për’puthen”, “famën” e mori, të tjerët po bënin muzikë, pse të mos bënte edhe Lulzimi një këngë si të gjithë?

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë