Loading…

Ish- konkurrentja e ‘Përputhen’ nxjerr keq Olsën: Na detyronte të bënim gjëra që nuk donim

  • 24/01/2022 | 11:52

Ish- konkurrentja e ‘Përputhen’ nxjerr keq Olsën: Na detyronte të bënim gjëra që nuk donim

Antonia Gjoka është ish konkurrentja që rrugëtimi i saj në Për’puthen nuk zgjati edhe shumë.


Së fundmi ka qenë e ftuar në ‘Glamour Zone’ ka folur për eksperiencën e saj televizive.

Ajo ka shpjeguar se ka pasur momente që e kanë detyruar të bëjë gjëra që nuk i donte.

Sipas saj Meliku ishte njëri ndër emrat që i është imponuar të zhvilloj takim.

Madje ajo ka folur edhe për personazhet më të shtirura aty si Mikela, Alvisa dhe Bashkimi.

Antonia Gjoka u largua nga programi me pretekstin se ajo kishte krijuar lidhje jashtë gjë që thyen rregullat e programit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë