Loading…
Ish-prokurorja e EULEX kujton Kosovën: Flet për mantiat, Mitrovicën e Rugovën
  • 27/05/2018 | 21:01

Ish-prokurorja e EULEX kujton Kosovën: Flet për mantiat, Mitrovicën e Rugovën

Në pjesën e fundit të emisionit “Jeta” të KTV-së, ishin dy të ftuar të tjerë të cilët jetojnë në Angli.


Njëri është shqiptar ndërsa tjetri anglez.

Pyetjet ishin të njëjta për të dytë dhe intervista u realizua në gjuhën angleze.

Ish-prokurorja e Eulexit, Maria Bamieh dhe Kryetari i rrjetit të bizneseve shqiptare në Britani, Artan Llabjani iu përgjigjen pyetjeve.

Se për çfarë pyetje ishin dhe çfarë përgjigje morëm, kuptoni përmes intervistës më poshtë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë