Loading…

Ish-ushtari britanik i UÇK’së: Pastroni armët

  • 24/01/2017 | 23:22

Ish-ushtari britanik i UÇK’së: Pastroni armët

Ish-ushtari i luftës së Kosovës në radhët e UÇK-së, britaniku Jon Harrison, pas tensionimeve më të reja Kosovë – Serbi, ka bërë apel për pastrimin e armëve dhe mbushjen e tyre me municion.


Lexoni postimin e plotë të tij:

Zotërinj, shokë vëllezër
Është koha t’i pastroni armët dhe t’i keni të gatshëm me municion.
Për çdo rast.
Ky është postimi i tij anglisht:
Gentlemen, comrades brothers
Time to clean your weapons and ready ammo
Just in case

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë