Loading…

‘Isha në lidhje jashtëmartesore me të për disa vite’: Gruaja nga Fushë Kosova shantazhohet me publikim të videove intime

  • 10/06/2021 | 09:02

‘Isha në lidhje jashtëmartesore me të për disa vite’: Gruaja nga Fushë Kosova shantazhohet me publikim të videove intime

Një grua në Fushë Kosovë ka raportuar në Polici se është duke u shantazhuar nga një person me të cilin kishte pasur lidhje jashtëmartesore për disa vite.


Burimet e Sinjalit brenda Prokurorisë në Prishtinë bënë me dije se ky person dyshohet se po e shantazhon viktimën duke i thënë se do t’ia publikoj fotografitë dhe videot intime.

Policia ka arritur ta arrestojë këtë person dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje për 48 orë.

Rasti dyshohet të ketë ndodhur në rrugën “Lidhja e Pejës” në qytetin e Fushë Kosovës.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë