Loading…
“Ishalla dalin bineq” – fansja xhiron veten në shtrat me Ardian Bujupin pas koncertit |VIDEO
  • 17/11/2018 | 13:03

“Ishalla dalin bineq” – fansja xhiron veten në shtrat me Ardian Bujupin pas koncertit |VIDEO

Një përdoruese e Instagramit ka xhiruar veten teksa ka shkuar në shtrat me Ardian Bujupin.


Në një video të publikuar në Instagramin e saj, ajo shihet teksa e shijon koncertin e pas koncertit e ka xhiruar veten në shtrat me Bujupin.

Gjatë koncertit ajo kishte shkruar “Të dua, dua të kem një fëmijë me ty”.

Në një nga storyt, ajo ka shkruar “Ishalla bëhen bineq”, duke u larguar nga dhoma.

Për më shumë, ndiqeni videon.

Më të fundit
...
  • 20/02/2019 | 23:35
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë