Loading…

Ishi i Fjolla Morinës: Mos kini frikë me ardhë në Dubai sa të jetë këtu “El Sheik baba Fisnik”

  • 16/05/2022 | 15:43

Ishi i Fjolla Morinës: Mos kini frikë me ardhë në Dubai sa të jetë këtu “El Sheik baba Fisnik”

Ish partneri i Fjolla Morinës, Fisnik Syla tashmë është emër i njohur për publikun.


Së fundi ai duket se ka “ironizuar” me këngëtaren.

Ai udhëton shpesh në Dubai prej ku edhe poston imazhe të ndryshme.

Në “Instastory” ai ka publikuar një video ku shfaqet i veshur si sheik, por vëmendjen më të madhe e ka marrë shkrimi që ai ka vendosur në të.

“Mos kini frikë me ardhë në Dubai sa të jetë El Sheik baba Fisnik. ‘Dubai Porta Potty’”, shkruan biznesmeni në videon në fjalë, të cilin e shoqëron edhe me një emoji duke qeshur.

Duke qenë se Fjolla shkon shpesh në Dubai të shumta kanë qenë aludimet se ka shënjestruar Fjollën. Megjithatë mund të jetë një status ironik për skandalin e fundit të zbuluar atje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë