Loading…

Ismet Beqiri i thotë ‘klloshar’ një qytetari në Koshare

  • 09/04/2017 | 19:08

Ismet Beqiri i thotë ‘klloshar’ një qytetari në Koshare

Manifestimi i mbajtur për nder të përvjetorit të 18-të të betejës së Koshares, ka mbledhur shumë zyrtarë të institucioneve të Kosovës, qytetarë e familjarë të shumtë.


Por, numri i madh i veturave që ishin nisur në drejtim të Koshares bëri që kjo rrugë të bllokohet.

Pas përfundimit të manifestimit rruga ishte e pakaluar, duke bërë kështu që edhe krerët e shtetit të Kosovës, si presidenti Hashim Thaçi dhe kryeministri Isa Mustafa, por edhe ministra të tjerë të ecin në këmbë deri tek veturat e tyre.

Kjo situatë ka shkaktuar reagimin e një qytetari pjesëmarrës, i cili fajëson veturat zyrtare për bllokimin e rrugëve, raporton KP.

Aspak miqësor ndaj këtij reagimi nuk është treguar shefi i GP të LDK-së Ismet Beqiri.

“A ty dojna me të vetë klloshar”, tha ai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë