Loading…

Ismet Munishi ‘kallë’ atmosferën: Këndon një këngë të veçantë në darkën e klubit të Ballkanit

  • 14/08/2019 | 21:39

Ismet Munishi ‘kallë’ atmosferën: Këndon një këngë të veçantë në darkën e klubit të Ballkanit

Skuadra e Ballkanit sonte(e mërkure) kanë mbajtur një darkë së bashku, para fillimit të sezonit të ri në Superligën e Kosovës, transmeton Gazeta Metro.


Ashtu siç e do tradita, prurjet e reja duhet kënduar nga një këngë. Në mesin e tyre edhe trajneri Ismet Munishi, i cili është emëruar në postin e kryetrajnerit të Ballkanit për sezonin e ri.

Ismet Munishi ka dhuruar ‘show’ duke kënduar këngën e njohur ‘Mos u largo’ të Bujar Qamilit.

Ndryshe, sezoni i ri në Superligë fillon më 17 gusht, teksa Ballkani ndeshjen e parë e luan më 18 gusht në udhëtim te Dukagjini i Klinës.gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë