Loading…
Ismet Munishi përfundon aventurën te Besa
  • 13/09/2018 | 22:34

Ismet Munishi përfundon aventurën te Besa

Trajneri i mirënjohur kosovar, Ismet Munishi është larguar nga posti i trajnerit të Besës.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Munishi përmes llogarisë së tij zyrtare në Facebook.

”Për arsye personale, më nuk jam trajner i klubit të madh, Besës. Besoj që kryesia, stafi dhe lojtarët të kenë suksese”.

”Besoj të kenë besë sikurse klubi e ka emrin. Besa shumë suksese”, shkruan Munishi në Facebook.

Sot, futbollistët e Besës janë futur në bojkot për shkak të problemeve financiare të klubit pejan.

Ndryshe, Besa ka grumbulluar shtatë pikë dhe është lider në Ligën e Parë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë