Loading…

Italia e merr Kejvinën: Shfaqet në emision vetëm me bikini

  • 05/12/2019 | 21:42

Italia e merr Kejvinën: Shfaqet në emision vetëm me bikini

Prej kohësh ishte bërë me dije se Kejvina Kthella do të bëhej pjesë e një emisioni italian.


Velina bukuroshe shqiptare u tha se u largua nga “Xing me Ermalin”, pikërisht për angazhimin e ri jashtë kufinjve të Shqipërisë.

Por më pas ajo u bë pjesë e garës së kërcimit “Dance with me”, dhe duket sikur u harruan planet e saj në Itali.

Por “iconstyle.al” ka zbuluar sot se planet ekzistojnë dhe Kejvinën do ta shohim shumë shpejt në reality show-n e famshëm humoristik “La Pupa e il Secchione e Viceversa”.

Emisioni i cili është transmetuar në vitet 2006 dhe 2010, do të nisë në janar 2020 nën drejtimin e moderatorit Paolo Ruffini.

Në videon e transmetuar në “Italia 1”, Kejvina shfaqet mjaft seksi, e veshur me bikini që i ekspozojnë linjat e saj të hatashme.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë