Loading…

Italia shënon në vazhdime, Chiesa me super-gol

  • 26/06/2021 | 23:08

Italia shënon në vazhdime, Chiesa me super-gol

Italia ka zhbllokuar rezultatin në pjesën e parë të lojës shtesë, shkruan Gazeta Metro.


Pas një asistimi të bukur nga Lorenzo Insigne, ishte ylli i Juventusit, Frederico Chiesa ai që nuk e huqi nga brenda 16 metërshit.

Italia dhe Austria mbyllën kohën e rregullt të ndeshjes pa gola. /gazetametro.net 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë