Loading…

Iu këput rruga për atdhe, kosovari vdes në një aksident në Beograd

  • 29/11/2022 | 09:37

Iu këput rruga për atdhe, kosovari vdes në një aksident në Beograd

Dje ka ndodhur një aksident me fatalitet në autostradë në Beograd.


Burime të Indeksonline tregojnë se plagëve të marra nuk ka mundur t’i mbijetojë një 39-vjeçar nga Podujeva, i cili ka vdekur.

Të njëjtat burime konfirmojnë se nga ky aksident ka mbetur e lënduar edhe një femër.

E lënduara po trajtohet në Spitalin e Nishit.

Mësohet se të njëjtit kanë qenë duke ardhur në Kosovë nga Zvicra.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë