Loading…

Ivanka Trump dhe burri i saj më të dashuruar se kurrë: Shkëmbejnë puthje të zjarrta në sy të të gjithëve

  • 11/10/2021 | 15:30

Ivanka Trump dhe burri i saj më të dashuruar se kurrë: Shkëmbejnë puthje të zjarrta në sy të të gjithëve

Ivanka Trump dhe burri i saj janë shpesh në qendër të vëmendjes, pavarësisht nëse janë milionat e tyre, vilat e shtrenjta apo pushimet, transmeton Gazeta Metro.


Për më tepër, Ivanka u fotografua kohët e fundit me një fustan plazhi me dantella të bardhë, poshtë së cilës kishte veshur bikini ngjyrë vjollce.

Ajo dhe burri i saj, Jared Kushner i çuan fëmijët e tyre në një park ujor në Miami.

Edhe pse disa vërejtje nënçmuese u botuan nga libri i ri i ish -drejtorit të komunikimit në Shtëpinë e Bardhë, çifti dukej më i lumtur se kurrë.

Mirëpo, ata nuk e kishin problem të tregonin shumë nga marrëdhënia e tyre dhe madje ata pozouan me fansat e tyre./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë