Loading…

Ivanka Trump ‘e dashuruar’ në kryeministrin kanadez (Foto)

  • 14/02/2017 | 21:07

Ivanka Trump ‘e dashuruar’ në kryeministrin kanadez (Foto)

Vajza e presidentit të SHBA’ve Ivanka Trump, gjatë takimit të babait të saj Donald Trump me kryeministrin Kanadez Justin Trudeau, vërehet se është tejet e gëzuar kur takohet me kryeministrin kanadez!


Që nga fillimi i takimit vërehet dukshëm që Ivanka e shikon me shumë “dashuri” Kanadezin Trudeau.
an29alh6

Është tejet i dukshëm shikimi i saj!

Ivanka Trump looks at Canadian Prime Minister Justin Trudeau (L) during U.S. President Donald Trump's roundtable discussion on the advancement of women entrepreneurs and business leaders at the White House in Washington February 13, 2017. REUTERS/Kevin Lamarque

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë