Loading…

Izraeli bombardoi terroristët e Hezbollah në Liban

  • 08/12/2023 | 23:35

Izraeli bombardoi terroristët e Hezbollah në Liban

Të premten aeroplanët e Forcave të Mbrojtjes së Izraelit kanë shënjestruar dhe bombarduar disa caqe të organizatës terroriste Hezbollah në Liban, transmeton Gazeta Metro.


Në këto caqe përfshiheshin edhe infrastrukturë terroriste. Ky reagim erdhi si përgjigje e disa sulmeve nga territori libanez.

Disa lëshime nga territori libanez drejt Izraelit ishin vërejtur të cilave forcat izraelite iu përgjigjën me artileri./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë