Loading…
Izraeli bombardon dhe shkatërron Al-Aqsan e Hamas’it
  • 13/11/2018 | 23:36

Izraeli bombardon dhe shkatërron Al-Aqsan e Hamas’it

Izraeli ka sulmuar disa objektiva të grupit terrorist Hamas në Gaza.


Sulmet ajrore izraelite bombarduan dhe shkatërruan edhe stacionin televiziv të Hamas’it, transmeton gazetametro.net

Izraeli shkatërroi stacionin televiziv të Hamasit Al-Aqsa, sipas dëshmitarëve.

Sulmet ajrore gjithashtu shkatërruan ndërtesa përreth stacionit.

Ndryshe, Izraeli filloi sulmet ajrore kundër Hamasit të hënën pasi grupi islamik kishte hedhur raketa në territoret izraelite. /gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 20/02/2019 | 23:35
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë