Loading…

J.LO thotë se gjithëçka e ka të natyrshme, kirurgu plastik e zbulon: Ka pasur së paku tri ndërhyrje të mëdha

  • 08/06/2019 | 21:10

J.LO thotë se gjithëçka e ka të natyrshme, kirurgu plastik e zbulon: Ka pasur së paku tri ndërhyrje të mëdha

“Kurrë nuk kam pasur asnjë operacion plastik”, ka thënë Jennifer Lopez në vitin 2013, por me deklaratën e saj nuk pajtohen kirurgët plastikë transmeton Gazeta Metro.

“Është e mundur se Jennifer ka bërë rinoplastikë. Ura e saj e hundës është më e hollë, ndërsa maja dhe vrimat janë më të vogla se në fotografitë e vjetra”, ka thënë zëdhënësi i degës britanike për operacione plastike MYA, i cili pranon se megjithatë pamja e saj e tanishme duket shumë e natyrshme.

View this post on Instagram

Day 4 & feeling….. a lil better 🙂 Who’s with me? #10daychallenge #NoCarbsNoSugar

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

“Shikimi i fotografive të vjetra të saj zbulon se J.Lo sigurisht i ka rritur gjinjtë me implante. Po ashtu, do të thoja se i ka hekurosur rrudhat me injeksione të njohura si Botox në pjesën e ballit dhe rreth syve. Është e qartë se Jenn bën jetë të shëndetshme dhe kujdeset për lëkurën e saj”, ka thënë kirurgu plastik për “Mirror”-in britanike./gazetametro.net

View this post on Instagram

I know you guys have seen me living in my @Niyamasol leggings, I mean I wear them everywhere…LOL! Let me tell you why I have fallen in love…Niyama means positive habits for a healthy and spiritual way of life, values we can all stand by. Plus they're an entirely green company! Besides having the best fit out there, ALL of their clothing is made from recycled plastic!! 🚨 SUPER COOL NEWS ALERT 🚨: When they heard about my MTV Video Vanguard award, they took my stan-dom to the NEXT level…so I’m so excited to announce TODAY they are dropping a tribute collection inspired by my music and career!! Jennifer Lopez X Niyamasol for YOU! ♥️ Every month through 2018 we will release a new design starting with the VANGUARD legging and matching top!! This company’s spirit and mantra touched my heart & soul and I can’t wait to see these on YOU, go to my stories and swipe up to see the entire collection and don’t forget to show me your #Mysolstyle #JLONiyamasol

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë