Loading…

Ja çfarë bëjnë gratë kur rrobat bien në lirim (Video)

  • 03/05/2017 | 12:44

Ja çfarë bëjnë gratë kur rrobat bien në lirim (Video)

Në përgjithësi gratë janë me të prira për të blerë rroba dhe sende në përgjithësi.


Blerja e shpeshtë mund të kthehet edhe në sëmundje, apo mani, veçanërisht të gratë, të cilat janë të etura për të blerë vazhdimisht rroba.

Kur ka zbritje në qendra tregtare, ato janë të parat që zënë radhën. Por diçka kaq qësharake si  kjo video s’ma do mendja që keni parë.

Në një dyqan në Dubai, shihet se deri ku mund të shkoj çmenduria e njerëzve për të blerë rroba, e në veçanti kur ato bien në lirim.

Shikojeni Videon dhe shkrihuni së qeshuri:

https://www.facebook.com/StraightOuttaDubai/videos/456834627990231/

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë