Loading…

Ja çfarë nuk duhet të hani para gjumit

  • 29/03/2023 | 22:36

Ja çfarë nuk duhet të hani para gjumit

Shpesh mund të na ndodh që nuk na zë gjumi, dhe rrotullohemi sa në një krah – sa në tjetrin pasi nuk ndihemi rehat për shkak të tik-takeve të orës së dhomës.


Kjo ndodh pasi mund të jeni ushqyer jo mirë para gjumit, transmeton Klan Kosova

Nëse dëshironi që të keni një gjumë të qetë është e rëndësishme që të shmangni këto ushqime:

Çokollatën

Ushqimet pikante

Kafen

Pijet alkoolike

Fast food

Mishin e kuq

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë