Loading…

Ja cila është dhurata më e mirë që Rozana Radi ka marrë

  • 11/02/2019 | 13:35

Ja cila është dhurata më e mirë që Rozana Radi ka marrë

Këngëtarja shumë e dashur për publikun Rozana Radi ka treguar për dhuratën më të mirë që ajo e ka marrë , transmeton Gazeta Metro


Ajo përmes Instagramit është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve të saj në Instagram

Një prej pyetjeve të bëra nga ndjeksit e saj ishte se cila është dhurata më e bukur që ajo e ka marrë, Rozana u përgjigj ‘Libri i babit tim me një dedikim mjaft të veçantë për mua’

Këngëtarja ishte e hapur ndaj pyetjeve të tyre, andaj i është përgjigjur me sinqeritet për çdo gjë që ata donin të dinin

‘Kur përfundon një dashuri si kjo e jona’ është kënga e fundit e Rozana Radit me të cilën ka pasur shumë sukses./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë