Loading…

Ja cila skuadër e do Bardhin, përveç Milanit

  • 22/01/2022 | 11:02

Ja cila skuadër e do Bardhin, përveç Milanit

Lojtari me origjinë shqiptare që luan me Levanten në La Liga, është bërë një lojtar i kërkuar në këtë afat kalimtar.


Skuadra ku atktualisht ai luan është në vendin e fundit të tabelës kështu Enis Bardhi mund të largohet nga Levante sipas “Superdeportit”.

Përpos Milanos, interesim për Bardhin ka shprehur edhe Torino dhe mbetet të shihet se cilin ekip do ta zgjedh për të vazhduar tutje.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë