Loading…

Ja cilat klube po interesohen për Edon Zhegrovën

  • 14/01/2022 | 11:03

Ja cilat klube po interesohen për Edon Zhegrovën

Sulmuesi i Kombëtares së Kosovës mund të largohet nga Baseli dhe sipas mediumeve francize, dy klube kanë shprehur interesim për të.


Kampionët në fuqi të Ligue 1, Lille dhe Lyon kërkojnë shërbimet e lojtarit, teksa e shikojnë 22-vjeçarin si një lojtar të rëndësishëm për formacionin e tyre.

Zhegrova ka kontratë me Baselin deri më 2023, çka do të thotë se klubi Zviceran do ta lërë atë të lirë vetëm nëse paguhen së paku 5 milionë franga.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë