Loading…

Ja çka shkruante në Facebook i arrestuari për terrorizëm në Pejë (Foto)

  • 14/04/2017 | 16:52

Ja çka shkruante në Facebook i arrestuari për terrorizëm në Pejë (Foto)

Rakip Abdyli nga Opoja është arrestuar për terrorizëm nga Policia e Kosovës në Pejë.


Ai akuzohet nga Policia e Kosovës se ka bërë thirrje për terrorizëm nëpërmjet rrjeteve sociale.

Megjithatë, në profilin e tij publik, nga ku shihen pak postime të tij, nuk ka statuse, fotografi apo linqe të publikuara ku bëhet thirrje për terrorizëm, por ka statuse e fotografi me përmbajtje fetare, shkruan Periskopi.

Në këtë profil të tij të Facebook-ut postimet janë të mbetura që nga viti 2013, por duhet pasur parasysh se mund të ketë postime edhe më të reja por që privatësinë e kanë të rregulluar vetëm për miqtë e tij në Facebook.

Më poshtë sjellim disa prej publikimeve të tij në Facebook:

a aa aaa aaaa aaaaa

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë