Loading…

Ja çka thotë Burdushi për Tomën: Shkelmi ndaj lypsit tregon shpirtin e dreqit

  • 14/02/2020 | 22:19

Ja çka thotë Burdushi për Tomën: Shkelmi ndaj lypsit tregon shpirtin e dreqit

Për sjelljen e turpshme të avokatit të njohur kosovar Tomë Gashit, ka reaguar edhe mjeku popullor Hysri Peqani, i njohur në popull si Burdushi, shkruan Gazeta Metro.


Burdushi shqelmi ndaj lypësit nga Tomë Gashi, thotë se ky veprim e tregon shpirtin e djallit.

“… ly me këtë gjest sonte e ka treguar egon e shpirtit të djallit vetë”, ka shkruar Burdushi.

Ky është reagimi i tij pa ndërhyrje:

“Beso kur ndegjova per një njeri avokat tillë smu duk mirë qdo fe qdo rac qfo qeni mendoj qe i perkraj qdo komunitetit qe jan lypsar .vet zoti në qdo liber shejt thot .jep ate qe ke dhe dot fitosh me teper dhe mendoj ky me ket gjest sante e tregoh egon e shpirtit djallit vet ..marre”.

Kujtojmë, që i njohur Tomë Gashi i cili publikisht e mbështetë Vetëvendosjen dhe Albin Kurtin dhe shpesh angazhohet nga VV në raste gjyqësore, është incizuar duke shqelmuar paratë që një lypës kishte para vetes derisa po kërkonte lëmoshë në Sheshin Nënë Tereza në Prishtinë./gazetametro.net

 

Luja Tomë luja, paret e huaja: Avokati i VV’së shqelmon paratë e lypësit

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë