Loading…

Ja ku do të votojë nesër Daut Haradinaj

  • 16/10/2021 | 18:21

Ja ku do të votojë nesër Daut Haradinaj

Nesër në ora 07:00, pritet të hapen vendvotimet për zgjedhjet lokale. Partitë politike tashmë kanë njoftuar se ku do të votojnë kandidatët e tyre.


Shtabi Zgjedhor i AAK-së në Prishtinë ka njoftuar se kandidati për kryetar të Prishtinës, Daut Haradinaj nesër do të votojë në 11:30, në qendrën e votimit tek Fakulteti Filologjik

Njoftimi i plotë:

Të nderuara media, Ju njoftojmë se kandidati për kryetar të Prishtinës, Daut Haradinaj nesër voton në ora 11:30, në qendrën e votimit tek Fakulteti Filologjik, vendvotimi 1906E/10R. Ju ftojmë ta përcillni këtë ngjarje! Shtabi Zgjedhor i AAK-së në Prishtinë

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë