Loading…

Ja kush e la sonte shtëpinë e Big Brother

  • 18/01/2022 | 23:28

Ja kush e la sonte shtëpinë e Big Brother

Xheisara e ka lënë Shtëpinë e Big Brother VIP me vendim të publikut.


Rrugëtimi i saj ka qenë relativisht i shkurtër.

Ky përjashtim u konsiderua si i papritur nga Arbana dhe nga analistja në studio.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë