Loading…

Ja kush është banori tjetër që do hy në Big Brother

  • 04/01/2022 | 20:33

Ja kush është banori tjetër që do hy në Big Brother

Moderatorja kosovare, Egzona Rafuna, ka qenë ndër emrat më të përfolur gjatë këtyre ditëve në mediat rozë si një nga kandidatet për tu bërë pjesë e Big Brother.


Ajo së fundmi ka publikuar një fotografi në rrjetin social “Instagram”, ku shihet duke bërë fotosesion në studiot e “Big Brother VIP”.

Po ashtu, ndër emrat tjerë që janë përfolur është edhe këngëtarja, Xheisara Frisku dhe tenisti, Gynajd Shypheja.

Ndërsa sonte, banorët do të marrin vendimin për shtyrjen e natës finale që ishte paraparë të jetë në javët e para të janarit, por që produksioni ka vendosur ta shtyjë deri me 18 shkurt.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë