Loading…

Ja kush u eleminua mbrëmë nga Big Brother Albania

  • 29/01/2022 | 09:12

Ja kush u eleminua mbrëmë nga Big Brother Albania

Egzona Rafuna nga Kosova është eleminuar dje nga shtëpia më e famshme në Shqipëri, Big Brother Albania.


Egzona i ka dhënë fund aventurës në këtë shtëpi, ajo mbrëmë është eliminuar nga Big Brother Albania me votat e publikut.

Në nominim ishin Egzona dhe Tani.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë