Loading…

Ja kush u eliminua nga Big Brother Vip mbrëmë

  • 15/01/2022 | 08:08

Ja kush u eliminua nga Big Brother Vip mbrëmë

Me votat e publikur është eleminuar Elitioni nga shtëpia e Big Brother Albania.


Ai i ka dhënë fund aventurës në këtë shtëpi meqë nuk ka arritur të marrë mbështetjen e publikut.

Ai ishte në nominim me Ilirin dhe Arbërin.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë