Loading…

Ja momenti kur Donaldi dhe Beatrix nuk largoheshin nga njëri-tjetri pas eliminimit të këngëtares

  • 22/01/2022 | 08:30

Ja momenti kur Donaldi dhe Beatrix nuk largoheshin nga njëri-tjetri pas eliminimit të këngëtares

Beatrix është eleminuar me votat e publikut nga shtëpia e Big Brother VIP.


Të gjithë banorët u mërzitën me largimin e saj, por Donaldi ishte ai që u duk se u mërzit më shumë meqë qe një kohë ata janë së bashku duke përjetuar një romancë brenda shtëpisë.

Më poshtë mund t’i shihni disa fotografi të çifti Donald-Beatrix nga momenti i largimit të këngëtares.

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë