Loading…

Ja pse iPhone 7 është më i mirë se Samsung Galaxy S8

  • 20/04/2017 | 16:55

Ja pse iPhone 7 është më i mirë se Samsung Galaxy S8

Me të vërtetë Samsung Galaxy S8, është një telefon super i mirë, një pajisje e shkëlqyer, dizajn i bukur, me një kamerë fantastike, dhe me një bateri jetëgjate.


iPhone 7, mund të duket telefon i vjetruar, por sistemin operativ iOS e bën të veçant prej telefonave të tjerë dhe në avantazh me Samsung Galaxy S8.

Të gjithë e vlersojnë harduerin dhe dizajnin e Samsung, por gaboj ne softuerin e tij. Gjithashtu Samsung bëri ndryshime të panevojshmen Android.

Samsung ka bërë shumë zgjedhje të dobëta softuerike në Galaxy S8.

Samsung do të gëzohet nga një shkëlqim për disa muaj pas hedhjes në treg të Galaxy S8, por Apple është gati të zgjerojë kryesimin e vet në vjeshtë./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë