Loading…
Ja pse Mourinho është i veçantë, të gjithë po flasin për gjestin fantastik që bëri mbrëmë kundër Arsenalit
  • 06/12/2018 | 11:42

Ja pse Mourinho është i veçantë, të gjithë po flasin për gjestin fantastik që bëri mbrëmë kundër Arsenalit

Manchester United barazoi 2-2 me Arsenalin në Teatrin e Ëndrrave në kuadër të xhiros së 15-të në Premier Ligë


Jose Mourinho nuk është duke kaluar momentet më të mira si trajner pasi skuadra e tij Manchester United ka startin më të keq në Premier Ligë, transmeton GazetaMetro.

‘Djajtë e Kuq’ janë në pozitën e tetë me 23 pikë, 18 pikë më pak se Manchester City që është në vendin e parë.

‘Special One’ dje pati një moment fantastike me një tifoz njomak të Manchester Unitedit.

Mourinho fillimisht i buzëqeshi fansit të tij dhe më pas u ngrit në këmbë për t’ia prekur dorën. Ky gjest i portugezit bëri bujë të madhe në rrjetet sociale.

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme. /GazetaMetro/

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë