Loading…

Ja sa orë duhet të prisni për të dalë nga Kosova në Merdarë dhe tek Dheu i Bardhë

  • 04/01/2022 | 16:51

Ja sa orë duhet të prisni për të dalë nga Kosova në Merdarë dhe tek Dheu i Bardhë

Mërgimtarët janë duke u përballur me kolona të gjata për dajlje nga Kosova, shkruan Gazeta Metro. 


Në bazë të të dhënave nga Qendra Kombëtare për Menaxhimin Kufitar, pika më e ngarkuar mbetet ajo tek Dheu i Bardhë ku mërgimtarët duhet të presin deri në dy orë për të dalë jashtë Kosovës.

Kolonat atje janë deri në 400 metra.

Pritjet e gjata janë edhe në Merdare pritjet Pritjet janë deri në 80 minuta, teksa kolonat kanë arritur deri në 200 metra.

Në pikat tjera kufitare paraqitjet një gjendje e qetë.

Këtu keni të dhënat në grafikë:

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë