Loading…

Ja si e vë në gjumë ky baba fëmiun

  • 24/03/2017 | 16:16

Ja si e vë në gjumë ky baba fëmiun

Muzika e lehtë përveç që qetësuese shpeshëherë edhe përdoret për t’i vënë në gjumë fëmijët.


Një gjë të tillë e ka praktikuar edhe ky babai i ri, duke lujatur në pinao, përderisa fëmin që ka në duar pas shumë pas pak sekondash e zë shumë.

Për ta parë të skenë të mrekullueshme ndiqeni video më poshtë:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë