Loading…

Ja si ishte e rregulluar Marina për natën e Vitit të Ri

  • 01/01/2022 | 10:17

Ja si ishte e rregulluar Marina për natën e Vitit të Ri

Prezantuesja Marina Vjollca nuk do të pushojë as sonte, Marina Vjolla edhe në natën e Vitit të Ri ka qenë në ekran.


Kështu ajo ka thënë në një postim të saj. Marina në nëntor është bërë nën ku ka sjellur në jetë një vazjë të cilën e pagëzoi me emrin Marget.

Por, duket se ajo shpejt ktheu format pas lindjes derisa sonte është veshur si më së miri për ta pritur ndërrimin e motmoteve.

Kujtojmë se Marina është martuar me reperin kosovar Getoar Selimi.

Kështu është dukur Marina Vjoclla natën e Vitit të ri.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë