Loading…

Ja si rrëzohet prezantuesja e RTK’së në transmetim ‘live’ (Video)

  • 31/12/2016 | 15:12

Ja si rrëzohet prezantuesja e RTK’së në transmetim ‘live’ (Video)

Brikena Beqiri, prezantuesja e RTK-së është përballur me një situatë të pakëndshme.

Deri sa po përfundonte prezantimin ‘live’ në këtë televizion ajo është rrëzuar dhe ky moment është kapur edhe nga kamerat.

Ngjarjet e tilla nuk jemi mësuar t’i shohim shpesh në televizionet tona por, shpresojmë që Brikena ta ketë kaluar lehtë.

http://www.dailymotion.com/video/x56y43k_rtk_music

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë