Loading…

Ja si vidhet për tre minuta një ‘BMW X6’ (Video)

  • 11/04/2017 | 15:34

Ja si vidhet për tre minuta një ‘BMW X6’ (Video)

Një nga veturat që hajdutët i kanë në shënjestër dhe që i grabisin më shpejt janë “BMW”, veturat që në fakt grabiten brenda tre minutave.


Në videon e mëposhtme të realizuar nga një media ruse, tregohen hapat që kryen një hajdut për ta vjedhur një makinë të tipit “BMW X6”.

Duke shikuar këtë video, pronarët e makinave të tilla do të kenë mundësi të mësojnë se në çfarë duhet të jenë të kujdesshëm, për ta mbrojtur automjetin e tyre./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë