Loading…
Ja surpriza që bashkëshorti i bëri Eminës për 34 vjetorin |FOTO
  • 13/09/2018 | 22:03

Ja surpriza që bashkëshorti i bëri Eminës për 34 vjetorin |FOTO

Ditën e djeshme supermodelja me origjinë shqiptare Emina Cunmulaj ka festuar ditëlindjen e 34-tët.


Në ditën e veçantë ajo ndau me të gjithë një video krah më të voglës së familjes dhe shkruajti për ndjesitë që erdhën bashkë me ditëlindjen.

Festimet dhe surprizat nuk munguan për ish-modelen. Ajo ka publikuar disa video me bashkëshortin e saj teksa udhëtonin me makinë.

Këtë vit surpriza për Eminën ishte një arratisje e shkurtër krah njëriut të jetës, për një mbrëmje romantike vetëm në shoqërinë e njëri-tjetrit.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë