Loading…

Ja tri shenjat më pak të prekura nga hëna e re e janarit

  • 01/01/2022 | 11:40

Ja tri shenjat më pak të prekura nga hëna e re e janarit

Ndenja të reja janë duke u zhvilluar pasi hëna e parë e re e vitit sinjalizon ndryshim kolosal kur bëhet fjalë për financat, punën dhe vetëkontrollin.


Dhe nuk ka kohë më të mirë për të vendosur synimet tuaja ambicioze për vitin e ri, sepse hëna e re e janarit 2022, e cila zbukuron kozmosin më 2 janar, do të bëjë lëvizje të mëdha në shenjën e zellshme dhe punëtore të Bricjapit.

Për shenjat e zodiakut më pak të prekura nga hëna e re e janarit 2022, ky hënacion i hënës duhet të jetë një nxitje e motivimit për t’u ngritur dhe për të pushtuar objektivat tona më të mëdha.

Sipas astrologjisë, hënat e reja përfaqësojnë një plan të pastër dhe një shans për të rivendosur orën në jetë – duke e bërë këtë fazë hënore, që ndodh menjëherë pas Vitit të Ri, kohën e përsosur për të vendosur synimet dhe për të hartuar një plan.

Dhe meqenëse ky munacion ndodh në shenjën gjithnjë e më të qëndrueshme të Bricjapit, mund të prisni që të ndiheni veçanërisht të motivuar për të vendosur qëllimet tuaja financiare dhe jetën profesionale në ballë të mendjes tuaj. Kjo shenjë kardinale e tokës vlerëson të qenit objektiv dhe praktik në vendimmarrjen tonë – e pritshme kur planeti juaj në pushtet është Saturni i ashpër – kështu që ky hënor ka të bëjë vetëm me marrjen e veprimeve në projektet tona dhe fokusimin në përgjegjësitë tona kritike.

A do të ndiheni të frymëzuar nga energjia ambicioze e hënës së re? Lexoni për të parë nëse jeni një nga shenjat e zodiakut më pak të prekur nga hëna e re e janarit 2022: Dashi, Gaforrja dhePeshorja.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë