Loading…

Ja urimi special i Leartës për kunatën e saj |FOTO

  • 12/02/2019 | 09:26

Ja urimi special i Leartës për kunatën e saj |FOTO

Learta Jakupi është këngëtare e muzikës klasike dhe së fundi ka hapur edhe një biznes të saj , por përkundër këtyre profesioneve ajo ka marre shumë famë në publik dhe njihet nga të gjithë si nusja e këngëtares Shyrete Behluli, transmeton Gazeta Metro


Learta në një postim të fundit në Instagram ka uruar kunatën e saj , Njomzën

Njomza sot feston ditlindjen e saj, ndërsa Learta i ka shprehur urimet më të mira

‘Gëzuar ditëlindjen Loqki, Te Duam’ ka shkruar Learta./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë