Loading…

Jakup Krasniqi për herë të parë tregon talentin e tij ‘të fshehtë’

  • 19/10/2019 | 19:57

Jakup Krasniqi për herë të parë tregon talentin e tij ‘të fshehtë’

Kryetari i Këshillit Kombëtar të NISMA’s, Jakup Krasniqi, ka publikuar disa punime të tij të rralla, përgjatë kohës sa ishte në burg, shkruan Gazeta Metro.


Krasniqi përmes një postimi në rrjetin social Facebook, i ka prezantuar disa vizatime të tij, për të cilat tregon dhe periudhën kur janë bërë.

“Vizatime në burg, gjatë viteve: 5 prill 1981- 23 korrik1991”, ka shkruar ai bashkëngjitur fotografive.

Kujtojmë se partia e Krasniqit me gjasë nuk e ka kaluar pragun në këto zgjedhje, mergjithëse, pritet të rinumërohen edhe disa vendvotime të tjera./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë