‘Jam shumë i lumtur që jam këtu’: Ja detajet e marrëveshjes mes Chelseat dhe Inter për Lukakun

Sulmuesi i Chelseat, Romelu Lukaku, ka mbërritur në Milano dhe gjatë ditës së sotme pritet të zyrtarizohet si lojtari më i ri i Inter, transmeton Gazeta Metro. Rreth orës 6:30 të mëngjesit thuhet se sulmuesi belg ka zbarkuar në aeroportin e Milanos dhe pas testeve mjekësore, me gjasë do të bëhet edhe zyrtarizimi i tij. … Vazhdoni me leximin e ‘Jam shumë i lumtur që jam këtu’: Ja detajet e marrëveshjes mes Chelseat dhe Inter për Lukakun