Loading…

“Janë personazhet më fallco që njoh!”, Shqipe Hysenaj sulmon Ana 1 dhe Tean

  • 23/01/2021 | 21:25

“Janë personazhet më fallco që njoh!”, Shqipe Hysenaj sulmon Ana 1 dhe Tean

Shqipja vazhdon të sulmojë Tean dhe Anan.


Shqipe Hysenaj herë pas here merr vëmendjen me pretendimet se se ajo tregon të palarat për konkurrentët aktual dhe emisionin, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, ajo ka qenë e ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’, ku ka folur për jetën private, i kërkoi falje publike babait të saj, tregoi për djalin që  e zhgënjeu, si edhe tha disa të zeza për Ana Lleshin dhe Tea Trifonin.

E pyetur se cilat janë personazhet më ‘fake’ (fallco) të showbizit shqiptar, ajo u shpreh se personazhet publike që unë njoh mirë janë ata të “Për’puthen”. Dhe mes tyre veçoi Tea dhe Ana 1. Për këtë të fundit tha se historinë e familjes ia ka treguar ndryshe asaj dhe ndryshe publikut. Kurse për Tean tha se ka fjalor të papërshtatshëm.

Në prapaskenë nuk janë aspak siç dalin në ekran. Tea ka një fjalor shumë te pisët, ndërsa Ana është komplet  e pafytyrë. Ndryshe ma tha mua historinë e familjes së saj në fillim, ndryshe e tha në publik.

Shqipja po ashtu është rrëfyer edhe rreth një histori dashurie, duke treguar se djali në fjalë, nuk ka qenë i sinqertë me të.

Ka ndodhur kur isha 20-vjeç. Kisha lidhje me një djalë që mashtronte shumë. Ishte i tmerrshëm. Ai më mësoi t`i kapja mashtrimet në ajër. Pavarësisht se e bëja zap, prap nuk hoqi dorë nga mashtrimet.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë