Loading…

Janjeva në Counter Strike? Kaq të ngjashme janë fshati kosovar dhe ky vend i video lojës CS

  • 23/05/2019 | 15:05

Janjeva në Counter Strike? Kaq të ngjashme janë fshati kosovar dhe ky vend i video lojës CS

Video lojëra Counter Strike ishte dhe vazhdon të mbetet njëra nga video lojërat më të luajtura nga të rinjtë në internet, transmeton Gazeta Metro.


Në Counter Strike ka edhe hapësira në të cilën zhvillohet loja. Njëra nga vendet më të njohura është edhe Cs Italy. Së fundi në rrjetet sociale një fotografi është bërë virale ku tregon ngjashmërinë e këtij vendi në video lojë me një pjesë të fshatit Janjevë në Lipjan.

Vendet janë thuajse të ngjashme, ku të dy kanë dy rrugica të ngushtë dhe në fund të tyre shihet edhe kisha.

Më poshtë mund ta shihni ngjashmërinë e këtyre vendeve. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë