Loading…

Januzaj mund të rikthehet në Premier Ligë

  • 19/08/2022 | 23:27

Januzaj mund të rikthehet në Premier Ligë

Adnan Januzaj mund të kthehet në ligën angleze.


Chelsea dëshiron të marrë shërbimet e Anthony Gordon nga Everton.

Por skuadra e Frank Lampard nuk do të rrijë duarkryq dhe tashmë po mendon opsionet për të zëvendësuar sulmuesin e ri anglez.

Sipas raportimeve nga ‘AS’, Adnan Januzaj, po shihet si alternativë për Evertonin.

Kosovari me pasaportë belge është lojtar i lirë, pas përfundimit të kontratës me Real Sociedad.

Andaj një rikthim i Januzaj në Premier Ligë nuk mund të përjashtohet.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë